PORT7

Ikonka - adresa

Pod dráhou 1637/2, Praha 7

Zobrazit na mapě - ikonkaZobrazit na mapě

Inovativní pracovní prostředí na vlně zážitků

Zcela unikátní a inspirativní pracovní prostředí s přístavem na holešovické náplavce, kde práce samotná se stává nezapomenutelným zážitkem. Well-being našich klientů je pro nás prioritou, a tato filozofie se promítá do celého konceptu tohoto prostředí. V centru Port7 naleznete privátní kanceláře, Office Suite pro větší firmy, coworkingové a eventové prostory. Celý areál je navržen s ohledem na životní prostředí a poskytuje široké možnosti pro vyvážení mezi pracovním a osobním životem.

Snadná dostupnost

Skvělá dostupnost je pro Port7 samozřejmostí, ať už se rozhodnete pro kterýkoliv z sedmi dostupných způsobů dopravy. Plánování cesty k nám je snadné a pohodlné.

Střešní terasy

Vlastní střešní terasy nabízejí inspirativní výhled na pulzující hlavní město během dne, uklidňující atmosféru v zlaté hodince večer a romantický pohled na osvětlený Pražský hrad po setmění. To vše na našich střešních terasách.

Vše na dosah

Vše, co potřebujete, je doslova na dosah ruky. Port7 poskytuje širokou nabídku služeb, od restaurací přes školky až po wellness, abyste mohli plánovat svůj pracovní den i osobní život co nejjednodušeji.

Ráj pro sportovce

Port7 je rájem pro sportovce díky svému výhodnému umístění, které nabízí mnoho možností pro různé sportovní aktivity. Cyklisté, běžci a milovníci kolektivních i vodních sportů budou nadšeni blízkostí divoké řeky a přístaviště pro malé lodě a čluny.

Interiéry

Kvalitní interiéry komplexu jsou navrženy s ohledem na přísná kritéria certifikátu WELL, což zaručuje optimální podmínky pro uživatele. Port7 poskytuje pestré možnosti pracovních prostor pro ty, kteří hledají klidné zákoutí i pro ty, kdo preferují čilý ruch. V areálu je také k dispozici občerstvení.

V souladu s přírodou

Soulad s přírodou je pro Port7 klíčový. Tento komplex je postaven jako vysoce udržitelný projekt, splňující normy certifikátu LEED, a patří tak mezi jedny z nejzelenějších projektů v Praze. Během provozu šetří energii, využívá zachycenou dešťovou vodu k zavlažování a podporuje alternativní a udržitelné formy dopravy.

Konferenční centrum

Port7 nabízí nadstandardní design a špičkové technologie v největším dosud otevřeném konferenčním centru s kapacitou až 350 osob. Flexibilní posuvné příčky umožňují přizpůsobení prostoru dle potřeb klientů. Profesionální organizace eventů zahrnuje kompletní produkci, catering a možnost zakončení setkání s výjimečným výhledem na Vltavu.

Nová náplavka plná života

Nová náplavka před budovami Port7 přináší živou atmosféru. Kromě krásného posezení u vody bude k dispozici veřejné ohniště pro grilování, letní kino s barem pro večerní program a sportovní vyžití jako beach volejbal a lezecká stěna.

Vlastní šéfkuchař a barista

Vlastní šéfkuchař a barista v Port7 zajišťují zážitkovou kuchyni a nabízí privátní kavárnu s profesionálním baristou. Menu s lokálními ingrediencemi a bylinková zahrádka na terase přispívají k jedinečnému gastronomickému zážitku.

Zpetat se

Máte zájem o tyto prostory?
Chcete se na něco zeptat?

Zeptejte se nás nezávazně
na cokoliv.

Napište nám

Proč vybrat Port7?

Eventové prostoryEventové prostory
Nábytek v ceněNábytek v ceně
TerasaTerasa
BarBar
Zasedací místnost
Kuchyňka
Relax zóna
Call boxy
Klimatizace
Parkování
Vnější/vnitřní í žaluzie/rolety
Přístup 24/7
Sídlo společnosti
Bezbariérový přístup

Dostupné balíčky/membership

Kde najdete Port7

Zobrazit na mapě - ikonkaZobrazit na mapě

Co by se Vám také mohlo líbit?

MarkerPraha 8Libeň

DOCK

od 5.000 Kč/měs.
Parkování pro elektromobily
Fitness v budově
Stravování v budově
Eventové prostory
Nábytek v ceně
Terasa
Pet friendly
Bar
MarkerPraha 3Žižkov

DŮM RADOST

od 3.000 Kč/měs.
Parkování pro elektromobily
Fitness v budově
Stravování v budově
Eventové prostory
Nábytek v ceně
Terasa
Pet friendly
Bar
MarkerPraha 1Nové město

PALÁC ARCHA

od 5.900 Kč/měs.
Parkování pro elektromobily
Fitness v budově
Stravování v budově
Eventové prostory
Nábytek v ceně
Terasa
Pet friendly
Bar
MarkerPraha 1Nové město

BREDOVSKÝ DVŮR

od 6.900 Kč/měs.
Parkování pro elektromobily
Fitness v budově
Stravování v budově
Eventové prostory
Nábytek v ceně
Terasa
Pet friendly
Bar


  Jste firma či startup a hledáte kancelář?

  Pomůžeme vám najít tu pravou.

  Začněte ještě dnes
  © 2024 MyWorkspace.cz, Web vytvořený 
  SrdceJanmasin.cz
  Ochrana osobních údajů

  Your compare list

  Compare
  Odstranit vše
  Porovnat
  0